Батьківщина Молода — місце зустрічі — Канів

viber imageБіля старовинного міста Канева, що на Черкащині, на піщаному березі Канівського водосховища, оточеного сосновим лісом з 23 по 27 серпня відбулося найбільше в Україні таборування молоді «Батьківщини Молодої». Більш ніж 500 активістів–батьківщинівців зі всіх областей України зібралися разом, щоб на сьомому канівському таборуванні «Батьківщини Молодої» завершити сезон таборів, який тривав на протязі всього літа в різних областях, та підбити підсумки роботи всіх осередків громадської організації «БМ» за 2018 рік, обмінятися досвідом, ідеями, і звісно, чудовими емоціями від спілкування та відпочинку.

Делегація Одеської обласної «Батьківщини Молодої» була найбільшою зі всіх делегацій, які відвідали загальне всеукраїнське таборування у Каневі. Шістдесят молодих активістів Одещини, до числа яких, увійшли представники Кілійської районної ГО «Батьківщини Молодої», чотири неймовірних дні, разом, однією великою командою брали участь у всіх спортивних, розважальних, інтелектуальних змаганнях, та здобули, по праву, загальне командне перше місце.

канев2

Волейбол, мегабол, угорський футбол, водне поло, страйкбол, брейн-ринг, — учасники змагань та їх активні вболівальники тільки встигали змінювати локацію. Кожен вид змагання потребував окремих навичок.

DSC_0591

Якщо, у волейболі обов’язково потрібне вміння грати, то, наприклад, у водному поло, у якого було лише єдине правило — не торкатися воротаря–дівчини, головне, як стало зрозуміло в процесі гри це – витривалість і сила.

DSC_0632

А ось конкурс краси «Міс Канів 2018» потребував від дівчат майже всіх найкращих навичок. Крім краси, ще обов’язково були потрібні й інтелектуальні здібності, грація, спортивна підготовка, сила волі, творчі здібності. Одещина на конкурсі краси презентувала чудове вміння написання віршів, малювання, неймовірні здібності йоги, інтелект, і вибухову, енергійну, командну підтримку нашої учасниці. Взагалі, Одещина вміє і полюбляє дивувати й виділятися.

DSC_0624

Енергетика людей, які проживають на території Чорноморського краю, не перестає дивувати. Якщо говорити про канівське таборування 2018, то в ньому взяли участь найактивніші, найвеселіші, найкреативніші представники Батьківщини Молодої зі всієї Одещини – Одеса, Доброслав (Лиманського району), Кілія, Ізмаїл, Подільськ, Роздільна, Сарата, Чорноморськ.

_DSC1057

Канівське таборування «Батьківщини Молодої» також було насичене цікавими зустрічами. Так, на збір до активістів завітав народний депутат України Іван Крулько. Депутат-Батьківщиновець спілкувався з молоддю, брав участь у заходах табору та ділився власним громадським досвідом та політичним успіхом.

«Я би дуже хотів, щоб кожен з вас зараз знаходячись в такому енергетично сильному місці, подумав про цінності, які об’єднують нас, і над тим, що нам необхідно зробити разом, щоб Україна стала сильнішою», – звернувся він до молоді.

Взагалі, у всеукраїнському таборуванні Батьківщини Молодої прийняли участь багато досвідчених громадських активістів та партійних діячів з різних областей України. Менш досвідчені молоді активісти, які тільки починають свій шлях, мали можливість в неформальній атмосфері поспілкуватися з однодумцями, партійцями, перейняти у них досвід, поділитися своїми ідеями та мріями.

DSC_0661

Чотири дні та чотири ночі. Сосновий ліс на березі Дніпра перетворився в велике наметове поселення.

канев костер Канев едаМіж соснами в кожному окремому поселенні можна було побачити як біля вогнища сидять люди, готують смачну їжу, спілкуються, співають пісні під гітару, мріють та обговорюють плани на майбутнє. Наметове містечко Одещини було видно здалеку – яскраво оформлено, жваве, музичне, і завжди з ароматом смачної їжі, яку готувала делегація Ізмаїльщини.

Мабуть, тому що в Одеському наметовому містечку була особлива світла, дружня, привітна атмосфера, до нього постійно приходили гості. Взагалі, цьогорічне всеукраїнське таборування у Каневі подарувало для багатьох нові емоції й цікаві знайомства. Не дарма кажуть, що «Шляхи України у Каневі сходяться». Це мальовниче, стародавнє, і навіть в якійсь мірі сакральне своєю історичною цінністю місце, яке розкинулося на могутньому Дніпрі об’єднало багатьох молодих, активних, ідейних людей зі всієї України.

У понеділок, 27 серпня, на Чернечій горі біля могили, де покоїться батько української нації, геній, гордість і душа України — Тарас Шевченко, відбулося закриття чотирьох денного таборування Батьківщини Молодої «Канів-2018». Активісти всіх організації після того, як зібрали свої наметові поселення, прибрали всю територію таборування від сміття та вирушили до Тарасової гори, щоб традиційно вшанувати пам`ять великого українського Кобзаря, заспівати Гімн України та підвести підсумки вже сьомого всеукраїнського таборування. Голова організації «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський привітав членів організації з завершенням табору та вручив кубки делегаціям, що стали переможцями у спортивних та інтелектуальних змаганнях. Після загального фото всі делегації сіли до своїх автобусів та вирушили додому, щоб після недовгого відпочинку, з новими силами продовжувати громадсько-політичну діяльність однієї великої, сильної ГО «Батьківщина Молода». Перше, до чого потрібно готуватися організаціям, так це до молодіжних форумів, які пройдуть вже цієї осені в майже кожній області України. Але крім цього, у кожної громадської організації «Батьківщини Молодої», будь то в області, місті, районі, є свої заходи, тематичні проекти соціальної, екологічної, спортивної направленості, які потрібно реалізовувати. І кожна, після насиченого, активного відпочинку, приступить до їх реалізації, з новими силами, з новими ідеями, і сподіваємося з новими активістами. Кілійська районна ГО «Батьківщина Молода», у свою чергу, запрошує активну молодь Кілійщини, долучитися до дружньої, ідейної, цілеспрямованої команди. Тут ви зможете знайти однодумців та реалізувати свій потенціал.

DSC_0747

Велика подяка Ігорю Лиманському, депутату Кілійської міської ради, очільнику ВО «Батьківщина» в Кілійському районі за фінансову підтримку та сприяння в підготовці до Всеукраїнського таборування у Каневі Кілійської молодіжної делегації «Батьківщини Молодої».

Власкор

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>