Боротьба з наркоманією в Кілійському районі

i (1)26.07.2016р. до чергової частини Кілійського відділення поліції  надійшло повідомлення про те, що за місцем свого мешкання 46-річний житель с. Василівки  Кілійського району зберігає наркотичну речовину.

При виїзді слідчо-оперативної групи за вказаною адресою було виявлено та вилучено більше 1 кг подрібненої сухої речовини, ззовні схожої на рослину коноплі.

Вилучене  направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно — криміналістичного центру при ГУНП в Одеській області для проведення експертизи.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Згідно санкції цієї статті чоловікові загрожує ув’язнення строком до трьох років.

Наразі, боротьба з наркоманією не втрачає своєї актуальності. Тож, не губіть свого життя та не вживайте наркотики, адже це може привести до непоправного. Та одні правоохоронці це суспільне зло не здолають. Потрібна допомога  кожного з ВАС. Лише спільними зусиллями ми здатні протистояти цій соціальній трагедії.

Якщо вам не байдужа доля нашого району, просимо вас, співпрацюйте з поліцією, інформуйте про будь-які факти вживання або реалізації наркотичних речовин. Конфіденційність гарантуємо.

 

                                                                         Начальник Кілійського ВП
                                                                         майор поліції
                                                                         Ю.Л.Мелованов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>