День відкритих дверей у Кілійському районному будинку дитячої та юнацької творчості

02449313_n216 вересня 2016 року у Кілійському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулося свято – День відкритих дверей. Щороку на початку вересня заклад поповнює свої лави новими творчими та неординарними особистостями. Цього разу свято День відкритих дверей відбулося  у міському парку. Зібралося чимало дітей та батьків, мешканців міста.

 Людмила Вишнякова, директор Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості зазначила: «Сюди ми запрошуємо наших вихованців, які вже навчаються у нашому закладі через те, що в нас відкрилися нові творчі об’єднання, і запрошуємо вихованців, учнів шкіл міста Кілії. Району. Вони мають змогу записатися у той гурток, який більше припав до душі. Проявити свої таланти діти можуть у хореографічному мистецтві, у гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та у багатьох інших. Наш заклад комплексний, і ми здійснюємо навчання за напрямами, які передбачені в Законі про позашкільну освіту: гуманітарний, художньо-естетичний, соціально-реабілітаційний, оздоровчий.

 Керівники гуртків разом з вихованцями розповіли присутнім про особливості та специфіку діяльності гуртків. Гості свята мали змогу переглянути виставку  чудових, власноруч виготовлених дитячих робіт з гіпсу, тістопластики, бісеру, паперу, соломки, в’язаних речей. Роботи з образотворчого мистецтва та плетіння із кукурудзяного листя  вразила майстерністю та професіоналізмом. Особливу увагу мешканці міста звернули на інформаційне видання навчального закладу – щомісячний випуск дитячої газети «Світлячок». Керує виданням та підбором матеріалу культорганізатор навчального закладу Юлія Бужилова. Така форма проведення дня відкритих дверей дає змогу іншим дітям познайомитися з роботою гуртків та в подальшому стати вихованцями будинку  творчості.

 У день відкритих дверей для малечі підготували майстер-клас з бісероплетіння Галина Мартинівна Ілуца, керівник гуртка та флеш-моб Юлія Олегівна Бужилова, культорганізатор навчального закладу.

 Виставку прикрашало «Дерево побажань». Всі бажаючи мали змогу отримати побажання.

 Присутні на святі ще раз переконалися у тому, що учні, об’єднані любов’ю до мистецтва, мають бажання розвивати свої здібності, а щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.

kzodt.io.ua
02449313_n1 02449313_n2 02449313_n3 02449313_n4 02449313_n5 02449313_n6 02449313_n7 02449313_n8 02449313_n9 02449313_n10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>