До Ізмаїльського прикордонного загону прибули на стажування 9 курсантів з Національної академії ДПСУ

WhatsApp Image 2019-01-18 at 11.48.27Стажування курсантів 4 курсу проходитиме у відділах прикордонної служби «Рені», «Болград» і триватиме близько місяця. Відмітимо, що до Ізмаїльського загону закріплювати теорію на практиці прибули лише дівчата, які, як показує практика, по службі нічим не поступаються хлопцям.

Практично майбутні офіцери виконуватимуть завдання на посадах начальника відділення інспекторів прикордонної служби та начальника групи по роботі з іноземцями та адміністративного провадження відділів прикордонної служби. Протягом стажування, вони будуть опановувати свої майбутні первинні офіцерські посади, де навчатимуться керувати особовим складом, планувати службу та брати у ній безпосередню участь.

WhatsApp Image 2019-01-18 at 11.49.11(1)

Зауважимо, що підрозділи, де стажуватимуться курсанти, мають унікальну ділянку державного кордону з автомобільними, залізничними, морськими пунктами пропуску, а відділ «Рені», окрім суходолу, має річковий та озерний державні рубежі.

WhatsApp Image 2019-01-18 at 11.52.58

Керівництво Ізмаїльського загону сподівається, що під час стажування курсанти-випускники візьмуть для себе багато корисного та отримають нові знання.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>