До уваги громадських діячів Одеської області!

uvaha-nadzvychayno-vazhlyvo-1003У середині липня відбудеться візійна сесія «Пульс Бессарабії». Запрошуємо активних громадян, громадських активістів, діячів, представників влади з Білгород — Дністровського, Саратського, Тарутинського, Арцизьского, Татарбунарського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського і Ренійського району.

Також на захід запрошуємо журналістів. Головна мета нашої зустрічі — осмислення змін та подій, що відбулися в Україні та регіоні, а також прогнозування та закладення підвалин для майбутнього сталого розвитку громадського суспільства в Бессарабії.

1Ми хотіли би разом проаналізувати досвід який набуло громадське суспільство за останні роки, зрозуміти, що вдалося і завдяки чому, що не вдалося і які причини невдач.

Також, під час нашої зустрічі ми б хотіли спланувати певні конкретні кроки, які б ми спільно могли зробити для подальшого розвитку громадянського суспільства в нашому регіоні.

Мета заходу: Активізація громадського середовища у Бессарабії, отримання актуальної інформації про проблеми та потреби громадянського суспільства Бессарабії. Також, важливо розуміння бачення розвитку регіону від місцевих активістів.

Якщо ви бажаєте прийняти участь у візійної сесії, будь ласка, заповнить форму учасника https://goo.gl/q9fFUu. Увага, дедлайн подачі заявок на участь 14 липня о 14:00.

Запрошуємо активних громадян, громадських активістів, діячів, представників влади з Білгород — Дністровського, Саратського, Тарутинського, Арцизьского, Татарбунарського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського і Ренійського району. Також запрошуємо журналістів. Нажаль, кількість учасників заходу обмежена. Від однієї організації буде запрошено не більше 2 людей.

Звертаємо увагу, що кожен відібраний учасник отримає персональне запрошення від організаторів, з зазначенням деталей заходу. Відібрані учасники будуть забезпечені роздатковими та інформаційними матеріалами, харчуванням. Учасникам з інших міст будуть компенсовані витрати на дорогу. Захід організовує СОУП Измаил.

З повагою, Євген Попов Керівник Південноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>