До уваги керівників підприємств, установ, організацій Кілійського району та голів профспілкових організацій

колдоговор-1-300x200Управління соціального захисту населення райдержадміністрації звертається до керівників та голів профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій Кілійського району всіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією  укласти нові  колективні договори на 2018 рік.

Коли мова йде про колективні переговори, необхідно пам’ятати, що обидві сторони, які беруть у них участь, об’єднує спільний інтерес: успішний розвиток підприємства, установи, організації, який забезпечує стабільне джерело доходів. Жодна із сторін не зацікавлена в діях, що можуть розбалансувати роботу підприємства.

Виробниче значення колективного договору полягає в тому, що він направлений на вдосконалення виробництва, організації праці, підвищення продуктивності праці.

При розробці колдоговорів обов’язково мають бути додержані, в якості мінімальних гарантій, норми трудового законодавства, а також положення Генеральної, галузевих угод. Особливу увагу слід приділити питанням розвитку виробництва, забезпечення повної зайнятості, оплати праці та недопущення її заборгованості, охороні праці, соціального захисту працюючих.             Звертаємо увагу, що правові засади розроблення, укладання та виконання колективних договорів визначені Законами України “Про колективні договори і угоди” та “Про соціальний діалог в Україні”, Кодексом законів про працю України, статтею 65 Господарського кодексу України.

Нагадуємо, що реєстрація колективних договорів покладена на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м. Кілія,  вул. Миру, 48, каб №8, тел. 4-30-75.

Головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин    С.Попова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>