Інформаційні написи — охорона вашого життя

DSCN4074Скоро почнуться жаркі дні, звичні для нашої степової зони, і звичайно ж народ тягнеться до водних джерел. При цьому не можна забувати про безпеку, про часті нещасні випадки на воді. Існують спеціально відведені місця для масового відпочинку і купання. Окрім річки Дунай, Чорного моря водний фонд Кілійського району складають водосховища, лимани, канали, озера, які служать для риборозведення, зрошування, сільгосп водопостачання. На таких об’єктах є свої правила, що обмежують загальне водокористування.

Якщо водокористувачем або відповідною радою не встановлено таких умов, загальне водокористування визнається дозволеним без обмежень.

У Кілійскому районі в оренді водокористувачів знаходиться 14 водойм.

Звертаємо увагу на встановлені водозахисні знаки, що обмежують господарську діяльність в прибережних смугах річок, навколо водойм, смугах відведення уздовж каналів зрошувальних систем (уздовж річки Дунай, о. Китай — 100 м, водойми, водосховища понад 3 гектари — 50 метрів, менш як 3 гектари — 25 м).

При   користуванні    прибережними захисними смугами    не  допускається забруднення і засмічення вод, утворення сміттєзвалищ, миття  транспорту, що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст 59. КУп АП).

На усіх підвідних каналах до насосних станцій, на магістральних, розподільних каналах, на аванкамерах каналів та  водосховищах, що знаходяться в зоні обслуговування Кілійского МУВХ  є інформаційні написи «Заборонено купатися«. Перелічені вище об’єкти не призначені для неорганізованого купання і відпочинку і для них не передбачені рятувальні служби.

Напис «Заборонено купатися» — це відвертання чергового нещасного випадку на воді та збереження вашого життя.  

Кілійське МУВГ 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>