Кілійська РДА щодо монетизації залишків невикористаних субсидій на опалення

44657de78d551895Сьогодні в Кілійській райдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення монетизація залишків невикористаних субсидій на опалення мешканцям району.

Нарада проводилася під голуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації М.В. Дамаскіна. На нараді начальник управління соціального захисту населення Г.П. Пашкіна доповіла про стан вищезазначеного питання в районі.

Невикористані суми субсидій для відшкодування витрат на оплату електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартість 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів організацій, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидій в банківській установі або виплачуватимуться через почтове відділення.

100_1518

Право на отримання вищезазначених невикористаних сум субсидій набуло 901 домоволодіння району, за наданими списками осіб Кілійським ПАТ районні електричні мережі.

Звернулися з завою на монетизацією залишків субсидій, станом на 01.08.2017 р., понад 600 громадян.

Управління соціального захиту населення продовжує роботу з населенням шляхом повідомлення зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Решту осіб, які ще не звернулися за монетизацією залишків невикористаних субсидій на опалення, спеціалісти управління повідомляють персонально вдома або за телефонами вказаними у справі отримувача житлових субсидій.

Начальник управління Г.П. Пашкіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>