Кілійські рятувальники нагадали містянам заходи пожежної безпеки під час опалювального періоду

IMG_20180212_145720Кілійський міськрайонний сектор ГУ ДСНС України в Одеській області повідомляє, що з початку опалювального сезону 2017 року по теперішній час на території м.Кілії та Кілійського району виникло 12 пожеж.

У зв’язку зі збільшенням пожеж співробітники ДСНС в Кілійському районі 12 лютого провели профілактичний рейд в м. Кілія в ході яких перевіряли пічне і електричне опалювання в приватних квартирах і будинках жителів міста та проводили профілактичну роботу, щодо утримання та використання газобалонного обладнання. Більша частина громадян, що мешкають в приватних житлових будинках, опалюються печами на твердому паливі, тому особливу увагу доводиться приділяти саме печам і димарям. Зношеність пічного устаткування після закінчення тривалого терміну його експлуатації може стати причиною пожежі. В ході рейду інспекторський склад перевіряв стан пічного опалювання, а також дотримання заходів пожежної безпеки при експлуатації побутових газових і електричних приладів. Господарям рятувальники вручали листівки по профілактиці пожеж і пояснювали, що головними причинами загибелі людей при пожежах в зимовий період є порушення вимог пожежної безпеки і несправність пічного устаткування. Рятувальники нагадали людям, що дуже небезпечно залишати печі, що топляться, без нагляду, використовувати для розпалювання печей горючі і легкозаймисті рідини, та що при необхідністі треба прочищати димар від сажі.

IMG_20180212_131455 IMG_20180212_150149

На додаток до сказаного рятувальники звертали увагу на халатність громадян при використанні саморобних електронагрівальних приладів, що часто призводить до трагедії.
Кілійський МРС ГУ ДСНС нагадує: чітко дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті! Пам’ятайте, що від цього залежить ваше життя, життя ваших близьких і збереження майна.

О. Вайдич, начальник Кілійського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>