Кілійський центр зайнятості пропонує випускникам шкіл допомогу у виборі професії

72Вдало обрана професія дає можливість реалізувати себе, бути потрібним та задоволеним життям. Сьогодення несе з собою різноманітний список професій, котрі кожен з нас обирає за своїми здібностями та нахилами, перспективами чи поглядами батьків, тому важливо не помилитися з вибором і розпочати навчатися тому до чого  «лежить серце». Проблема професійного самовизначення постає  сьогодні перед багатьма людьми, і в першу чергу — перед старшокласниками.

Державна служба зайнятості має можливість проводити онлайн — психологічне тестування з метою визначення рівня інтересу та внутрішньої мотивації до різних видів професійної діяльності.

Ця можливість надається безкоштовно у он-лайн форматі без   обов’язкового відвідування центру зайнятості.

Пройти тестування можна з будь-якого комп’ютера зі своїм унікальним кодом за посиланням http\\test.myprofession.com.ua, однак код можливо отримати лише у фахівця з профорієнтації центру зайнятості.

Після проходження тестів можна самостійно ознайомитись з результатами, а можна звернутися  за додатковою консультацією до фахівців державної служби зайнятості.

Запрошуємо всіх бажаючих пройти тестування до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  за адресами: м. Кілія, вул. Миру 60-А, м. Вилкове, вул. Нахімова, 13.

Довідки можна отримати за тел.: (04843) 4-36-51, 3-13-99.

Бажаємо успіхів у виборі професії!

З. Рождественська, завідувач сектору профорієнтації Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>