Коментар Максима Степанова з приводу введення воєнного стану

33995417_2166829826870590_5719036124727345152_nУ вівторок, 28 листопада, губернатор Одеської області Максим Степанов на своїй сторінці у Фейсбук прокоментувал введення воєнного стану: «…якщо не буде відкритого вторгнення Російської Федерації, ніякого обмеження громадянських прав не станеться. Підстав для паніки немає, масово закупати гречку та сірники не треба.

Що планується зробити в Одеській області? Є зрозумілий перелік дій. Серед них – впроваджуємо додаткові заходи з інформаційної та кібербезпеки. Приводимо в режим готовності протиповітряну оборону. Прикордонники посилюють охорону державного кордону.

Що робити НЕ будемо? Точно не плануємо конфіскацію авто та іншої власності, примусову трудову повинність чи поселення військових у квартирах цивільних.

Одеська обласна державна адміністрація надалі забезпечує стабільну життєдіяльність регіону. Можу завірити мешканців, що зроблю усе можливе, аби вони продовжували жити своїм звичним життям.

Працюємо за планом. А введення воєнного стану – це превентивний захід, який дає можливість більш ефективно відреагувати на російську загрозу і не втрачати дорогоцінний час».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>