Кому Демченко заважає?

pabloКілійський район сколихнула звістка про нібито затримання тимчасово виконуючого обов’язки районного військового комісара Сергія Володимировича Демченко за скоєння корупційного правопорушення.

Деякі інтернет ЗМІ поспішили розповсюдити, на наш погляд, не зовсім адекватну для мислячих людей інформацію та додати пару ложечок бруду, так сказати, для нагнітання ситуації.

Ми вирішили розібратися, що ж все ж таки сталося.

З тієї інформації, яку вдалося дізнатися та з висновків людей, що є професіоналами в правоохоронній та правозахисній діяльностях, вбачається, що події, які розгортаються навколо Сергія Володимировича, більш за все нагадують ганебну заказуху, яка зроблена непрофесійно, але звучно та на показ. Тому пропонуємо вам, шановні читачі, нашу версію подій, яка претендує на єдино вірну.

Два роки тому, після місцевих виборів, в районі оселилася група ділків від влади, що намагаються взяти під контроль все життя району. І дуже не подобається їм, що не всі падають ніц та сприймають їх як володарів.

Тому й методи  обирають звичні їм: погрози, наїзди, а ось і відкрили нову сторінку, — підстави.

Так ось, якийсь учасник АТО, якого чомусь ніхто з опитаних нами атошників не знає, нібито дав хабар Сергію Демченко за відправку його сина до Військово-морських сил. Сергій Володимирович нам розповів, що ця особа (назвемо її для зручності Д…) вже декілька тижнів бігала за ним з таким проханням та постійно отримувала відмову, так як це не є повноваженнями військового комісара. Зранку Д… намагався всунути у руки Демченко якісь гроші, однак був посланий на за місцем свого мешкання.

Однак замовлені хлопці з військової прокуратури та СБУ вже приїхали до Кілії та з пустими руками не хотіли залишатися (зі слів знаючих людей, у разі пшику з підставою, могли не отримати на паливо та добові»), тому Д… приїхав аж до дому до Сергія Володимировича. Дуже просив поглянути документи сина, навіть копії привіз. Сергій Демченко, щоб вже нарешті звільнитися від назойливої уваги Д… копії взяв та пообіцяв пізніше проглянути. І тут, через декілька хвилин, приїхали хлопці-правоохоронці та влаштували виставу на замовлення з тиканням пістолета в груди та іншими елементами шоу. Доречі одним з підтверджень замовлення є той факт, що через декілька хвилин після «маски-шоу» на сайті, що належить ділкам, вже була розміщена інформація про події разом з фото. Кореспонденти випадково проходили повз помешкання Демченко, чи правоохоронці підробляють у ЗМІ?

Однак не все в них вийшло так, як хотілося. І свідки їх дій були, і понятих вони з собою привезли. Кажуть, що хлопці-поняті в Кілійському професійному ліцеї працюють, там же де і дружина Д….

А саме головне, не врахували кукловоди цього дійства, що Сергій Володимирович Демченко справжній військовий офіцер — порядна та принципова людина. Він доведе до логічного результату суди по захисту своєї честі та гідності, а ті, хто керувався замовленнями, а не законністю, обов’язково понесуть відповідальність.

Кор

Кому Демченко заважає?: 8 комментариев

 1. Ещё позавчера постановка была провальной)), исходя хотя бы из того, что военком не имеет никаких ни полномочий ни возможностей распределять кому и куда идти проходить военную службу.
  Вспомните дебилы, что ещё при союзе и после его распада все соискатели степени «призывник» — направлялись в облвоенкоматы, куда приезжали так называемые «покупатели» с разных частей разного рода войск!!! Соответственно, кто имел больше желания либо влияния, -набирал себе самых лучших, относительно всей массы претендентов.

 2. Деревня лохов, — да и подставы лоховские. На кого это рассчитано, на килийцев? Ну тогда килийцам это не нужно, так как они жители одного города и прекрасно знают Демченко.

 3. «Контора» заторможенная вообще, — приехали принимать не того военкома, -опоздали….. — Корак уже в Одессе давно, -разворачивайтесь!
  Или Корак как раз и устраивал всех тем, что брал барыши и поэтому пошёл вверх, а этому и.о. военкома не удалось навязать то, что нужно брать и передавать на верх, — вот и решили слить его, чтоб поставить очередного «своего», который будет заносить наверх, может даже тому же Кораку.

  1. Да никогда не поверю, что С.В. мог вынуждать дать взятку своему так сказать побратиму, не из тех он людей.
   Кроме того, это, это не вопрос компетенции военкома-распределять и определять. Т.е. максимум что могут приписать так это статья про мошенничество, так как типо пообещал, а выполнить бы не смог, но никак не неправомерная выгода и превышение служебных обязанностей!

 4. Откуда сука у АТОшника 300$…???
  На полиграф его ссуку проверить, но не за то откуда бабло, а за то, что вояка-вояку слил, -как же он служил-то на востоке? Ему бы там давно голубятню порвали бы при малейшем подозрении на стукачество, а может он «дырявый»? и поэтому на всех обиженный?))

  1. А не Игорька ли это закидон? Тот который в карантинной службе заведует? Ведь бизнес-то ему вместе с Кораком наломали? А Х5-й нужно заправлять периодически, а может он хочет занять мое место?

 5. Народ, а разве не брал он взяток, когда люди отмазывались от АТО? Много плохого о ем в городе говорят.

 6. Комері з використанням ненормативної лексики будуть видалятися! Дякуємо за повагу та взаємопорозуміння!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>