Ми розпочинаємо Конкурс дитячих малюнків!

L_TF-4YH_400x400До Міжнародного дня захисту дітей Кілійська районна молодіжна громадська організація Всеукраїнської громадської організації «Батьківщина Молода» оголошує конкурс дитячих малюнків!

Незабаром 1 червня — Міжнародний день захисту дітей. Для дітей це перший день літа, закінчення навчального року.

День, коли дорослі обов’язково дозволять те, чого не можна було зробити в інші дні року: з’їсти на декілька морозив більше, отримати кишенькові і на всі купити солодощів, гуляти з друзями по місту, отримати в подарунок іграшку, про яку так довго мріяв, і навіть принести до дому цуценя з вулиці і залишить його собі.

Але для дорослих, це ще один день їхнього життя, коли вони повинні реалізовувати права кожної дитини через турботу, піклування, повагу, і звісно ж любов.

Обов’язок дорослих — робити дітей кожен день щасливими.

Роблячи наших дітей щасливими, ми тим самим зрошуємо щасливе майбутнє нашої Країни.

Щаслива дитина зараз – це щаслива Батьківщина в майбутньому!

І щоб звернути увагу дорослих на дитяче бачення і розуміння такого поняття як щастя, відчути дитячі мрії, думки, сподівання; для того, щоб сприяти щасливому зростанню дитини в сім’ях, в суспільстві, в країні ГО «Батьківщина Молода» оголошує Конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – щаслива Батьківщина!».

КОНКУРС

Тема художнього конкурсу, як ви вже зрозуміли – це щастя. Дитяче щастя у всіх його проявах, у всіх дитячих дрібничках, емоціях, мріях.

Конкурс буде проходити в трьох вікових категоріях:

1 категорія — це діти від 0 до 5 років,

2 категорія – діти від 6 до 8 років,

3 категорія – діти від 9 до 11 років.

Участь у Конкурсі можуть приймати всі діти Кілійського району відповідної вікової категорії. Допомога і підтримка батьків в конкурсі нами тільки підтримується! Для дітей творити щось з батьками — це радість, а тим паче малювати разом своє Щастя!

Для того, щоб прийняти участь у Конкурсі потрібно:

1. По-перше — бажання, по-друге — аркуш паперу будь-якого формату, олівці, фарби, фломастери – все, що потрібно вам для того, щоб намалювати щастя.

2. Намалювати малюнок, на звороті написати своє ім’я і прізвище, а також контактний телефон батьків.

3. Принести, передати малюнок дорослими, знайомими за адресою м. Кілія, вул. Покровська, буд 29, редакція газети «Кілійський Вісник», зареєструвати свою участь або участь своєї дитини у конкурсі, і чекати результатів.

Малюнки будуть прийматися з 17 по 29 травня 2018 року.

А ось результати конкурсу і переможців ми оголосимо 1 червня в Міжнародний день захисту дітей на святковому заході, який пройде в міському парку міста Кілії о 10:00 годині.

Будуть корисні подарунки для переможців та смаколики для всіх учасників Конкурсу.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (04843) 6-23-64; пишіть на пошту: batkivsina.moloda2018kiliya@gmail.com та у Фейсбук: Кілійська «Батьківщина Молода».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>