Обдарована молодь Кілійщини

11_3411 січня 2018 року, в приміщенні Кілійського  НВК «ЗОШ І-ІІІ № 1 – ліцей»,  був проведений щорічний  районний  захід «Різдвяна зірка», що став доброю традицією. Метою зазначеного заходу є віншування обдарованих і талановитих дітей, учнів-відмінників району, що своїми успіхами у навчанні, творчості та спорті захищають честь Кілійщини.

Щирою щедрівкою відкрили свято представники відділу культури райдержадміністрації. З вітальними словами виступили почесні гості свята: М.В. Дамаскін — в.о.голови райдержадміністрації; Н.М. Брайловська – керівник апарата районної ради; С.І. Мергут — начальник відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації.

В урочистій обстановці, було вручено  31 сертифікат стипендіатам І і ІІ категорії за високі досягнення у навчанні. Кожний стипендіат   отримав  також солодкі подарунки.

11_10

Зі святковою програмою виступили і самі учні. Вони підготували та представили щедрівки, пісні, різноманітні конкурси, тощо. Веселий сміх та щирі оплески лунали впродовж концертної програми  і цим відмінники району ще раз довели, що вони всебічно розвинені особистості із високим творчим потенціалом.

Учасники заходу змогли підкріпити свої сили запашними пирогами, спеченими робітниками кухні Кілійського  НВК «ЗОШ І-ІІІ № 1 – ліцей».

11_24

Наприкінці заходу,  учасники свята   подякували усіх організаторів за святковий настрій та побажали їм в ці святкові дні,  здоров’я, щастя та добробуту.

Начальник відділу освіти та молодіжної  політики  райдержадміністрації С.І. Мергут

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>