Одвічне питання випускників: До якого ВНЗ вступити?

fonНезабаром для випускників пролунає останній дзвоник, а потім випускний та екзамени. І майбутнім абітурієнтам вже саме зараз потрібно думати до якого вищого навчального закладу подавати документи.

Рік тому я закінчив школу, здав ЗНО і почав думати куди вступати. Їхати в чуже місто якось страшно, адже ти там нікого не знаєш і допомогти в скруті мало хто зможе. І ще одна проблема – це, як завжди, гроші, адже в великому місті потрібно багато грошей на проїзд, проживання, навчання. Одного вечора я переглядав сайти вищих навчальних закладів і якось випадково натрапив на сайт Кілійського транспортного коледжу Київської державної академії імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного — http://kiliyacollege.ucoz.net. Я прочитав там дуже цікаву інформацію, що минулого року коледж вперше відкрив двері для 50 курсантів стаціонару, 40 з яких — бюджетні місця для учнів-випускників 9-го класу. Навчання в коледжі для них передбачає вивчення на першому і частково на другому курсі програми десятого одинадцятого класів середньої школи, а також поглиблення теоретичних знань і великої практичної підготовки. Всі викладачі коледжу мають вищу спеціальну освіту та великий практичний досвід. Також в процес навчання залучені спеціалісти-професіонали в підготовці майбутніх моряків — досвідченні старші судові механіки, штурмани і капітани дальнього плавання.

Кілійський Транспортний коледж — один з не багатьох навчальних закладів, який готує не тільки молодших спеціалістів, але й бакалаврів — спеціалістів з вищою освітою, тобто тут можуть навчатися учні і після 11-го класу, але навчання проходить на заочній основі. За бажанням, студенти можуть продовжити навчання і отримати повну вищу освіту рівня спеціаліста чи магістра в будь якому навчальному закладі України.

Усіх молодших спеціалістів, і після 9-го і після 11-го, готують за двома спеціальностями: механік та судноводій. Я вирішив ризикнути і подав документи до цього коледжу і вступив на заочну форму навчання. Процес навчання мені дуже сподобався – з нами працюють професори, які якісно та чітко доносять навчальний матеріал. Аудиторії для навчання облаштовані макетами, інтерактивними дошками та іншим обладнанням для того, аби навчатися студентам було цікавіше.

Подробиці про правила вступу можна дізнатися в приймальні директора коледжу за телефоном: (04843) 4-10-20.

Ілля Єфрим

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>