Оздоровлення дітей в Кілійському районі

20663773_337098123386044_5527461751548599175_n08 серпня 2017 року, у ДЗОВ «Супутник» Кілійського району пройшло закриття другої оздоровчої зміни.

Під час виїзду додому дітки Ширяєвського та Ренійського районів, які щорічно приїздять на оздоровлення до зазначеного оздоровчого закладу виразили величезну подяку директору — Черепян Діані Іванівні за теплий прийом, а також за надзвичайно смачні та дійсно домашні страви, від яких вони були у захваті.

Це стало можливим завдяки старанням працівників кухні та постачальнику продуктів харчування Бондарь Надії Іванівні, які не перший рік працюють у «Супутнику» та майстерність і професіоналізм яких відомий за його межами.

Дітки залишились дуже задоволеними своїм відпочинком та побажали процвітання улюбленому «Супутнику».

…«Прощавай!» — ми не кажем тобі,
Через рік знов приїдем сюди,
Пам’ятай з нами ці літні дні,
Ти для нас — найдорожчий в житті!!!

Цього ж дня, 08 серпня поточного року розпочалась третя зміна у КП «Оздоровча база відпочинку «Глобус». 25 дітей з числа пільгових категорій району будуть охоплені оздоровленням у цьому закладі згідно розподілу путівок Департаменту соціальної та сімейної політики облдержадміністрації.

Побажаємо їм вдалого відпочинку!

Начальник відділу освіти та молодіжної
політики райдержадміністрації С.І. Мергут

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>