Переформування Кілійського віськомату

IMG_20181002_110741В Україні наразі проходить масове переформування військоматів, яке не оминуло і Кілійський район.

Відповідно до спільної директиви МОУ та ГШ ЗСУ щодо проведення організаційних заходів у Збройних Силах України, з 29 грудня 2018 року Кілійський районний військовий комісаріат переформовано, та має назву Кілійський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (скорочена назва – Кілійський РТЦК та СП).

Нагадаємо, у жовтні минулого року пройшла зустріч військового комісара Володимира Хміля та його заступника Василя Жур’яна з журналістами, під час якої посадовці розповіли про нововведення. Зокрема в рамках змін розширюються структури, які будуть відповідати за набір на військову службу за контрактом, оскільки метою держави є повний перехід на контрактну армію, та роботу з правового і соціального захисту військовозобов’язаних та пенсіонерів Міністерства оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕБРЕНДИНГ ВІЙСЬКОМАТУ

Кардинально змінюється підхід до прийому відвідувачів. З понеділка по п’ятницю, з 9:30 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00 можна буде звернутися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>