Підприємцям можуть списати близько 7 млрд боргів за ЄСВ

t_1_podatПогоджений командою Зеленського законопроект пропонує пробачити заборгованість непрацюючих ФОПів по сплаті ЄСВ.

Неактивним фізичним особам-підприємцям хочуть списати 7,4 млрд грн заборгованості за Єдиним соціальним внеском, що накопичилась з 2016 року. Про це повідомив Данило Гетманцев, який відповідає в команді Володимира Зеленського за податкову політику.

«Є багато людей, які реально не здійснювали діяльність. Є ті, хто реєстрував ФОПи ще в 14-15 роках і забув про них, їм весь цей час ніхто нічого не говорив, зараз же по закінченні трьох років, коли вже минають терміни давності за цими нарахуваннями, про них згадують і відправляють податкові повідомлення, і реально нічого зробити не можна, тому що за законом вони повинні платити. Нам здається, що неправильно платити податок за ту діяльність, яка не здійснювалася», — сказав він.

Також Д. Гетманцев зазначив, що це питання ще має пройти громадське обговорення, після чого буде розроблений остаточний варіант проекту.

https://biz.ligazakon.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>