Подбайте про майбутню пенсію сьогодні!

bab39cb1779787a7c165d612318d3112Управління Пенсійного фонду в котре нагадує найманим працівникам, які прагнуть мати соціальні гарантії та бути впевненими у завтрашньому дні — звертайте увагу на умови працевлаштування, нарахування та виплату заробітної плати.

Дотримання законодавства в питаннях нарахування заробітної плати у розмірі не менше мінімальної, її легалізація — основні умови соціального захисту населення.

Якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня, з неї сплачено  внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, то такий місяць повністю зараховується до страхового стажу та заробітна плата за цей місяць враховується для розрахунку пенсії. Але при цьому не слід забувати, що у разі сплати внесків з мінімальної заробітної плати розраховувати можна надалі виключно на мінімальну пенсію.

Якщо роботодавець взагалі не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників з причини виплати заробітної плати «в конвертах» то цей заробіток не буде врахований для розрахунку розміру пенсії.

Будьте передбачливі при укладанні трудових відносин сьогодні, пам’ятаючи що розмір пенсії безпосередньо залежить від розміру офіційно нарахованої заробітної плати та наявності страхового стажу. Доречі, з 1 січня 2019 року необхідний страховий стаж для права виходу на пенсію за віком складає 26 років. Зверніть увагу на це вже зараз.

                                                               Начальник Кілійського відділу обслуговування громадян Наталя Козлова 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>