Помаранчевий сніг на Кілійщіні — офіційно

teb_ta_ns1Сьогодні проведене позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації. Проведення засідання викликане значним підняттям рівня води у р.Дунай в районі м.Вилкового та випаденням на території району снігу помаранчевого кольору.

Найбільш соціально резонансне питання — помаранчевий сніг. У зв’язку з цим на засідання були запрошені фахівці Кілійського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України та управління Держпродспоживслужби у Кілійському районі.

фото Ольга Триколич (facebook)

фото Ольга Триколич (facebook)

фото Ольга Триколич (facebook)

фото Ольга Триколич (facebook)

Відокремленим підрозділом Кілійський районний відділ лабораторних досліджень ДУ Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України здійснений радіологічний контроль території району. Радіаційний фон у межах норми.

Лабораторні дослідження, проведені фахівцями Дунайської гідрометеообсерваторії, показали, що кислотність представлених зразків снігу нейтральна, в осаді — піщано-глиняна суміш. Не виявлено шкідливих хімічних речовин, які можуть спричиняти негативний вплив на оточуюче середовище та людей.

Кілійським управлінням водного господарства, КП «Світло» та КП «Зміїний» постійно здійснюються аналіз проб води на водозаборах з р.Дунай.

Ситуація залишається на подальшому контролі, моніторинг стану води проводиться щогодини.

Відносно підняття рівня р Дунай прийняті організаційні рішення для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Мобілізовані сили та засоби комунальних підприємств Вілківського міськвиконкому. Сили ДСНС приведені у готовність до ліквідації наслідків НС.

  Головний спеціаліст з питань НС Г.І.Даниленко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>