Популярні та рідкісні імена народжених у 2018 році

Kogda-novorozhdennyi-nachinaet-videtЗа 2018 рік по місту Кілія та Кілійському району зареєстровано народження 448 немовлят: 147 хлопчиків та 301 дівчинка.

Як і у минулі роки, найпопулярнішими іменами для хлопчиків стали власні імена Андрій, Артем, Богдан, Ілля, Єгор, Кирило, Микола. Найпопулярнішим іменем для дівчаток стали власні імена Анна, Вікторія, Злата, Мілана. 

Слід зазначити, що як і у минулі роки батьки присвоюють дітям рідковживані для нашого регіону імена. Так серед немовлят-хлопчиків, народження яких зареєстровано протягом 2018 року є Авраам, Авенір, Аміран, Дамір, Естер, Гордій, Манфред, Спартак; а дівчата отримали іменіа: Амелія, Авігея, Аделіна, Адель, Діляра, Емма (правопис деяких імен зазначено за бажанням батьків відмінно до традиційного правопису).

Працівники Кілійського районного відділу ДРАЦС бажають усім батькам новонароджених бути гідними батьками для вашого малюка, а дитинці – безмежних життєвих можливостей. Нехай вашого немовлятка чекають веселі і дивовижні відкриття, нехай росте здоровим та щасливим, в атмосфері доброти і взаєморозуміння!

Ольга Переверзєва начальник Кілійського районного відділу ДРАЦС

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>