Прикордонник Ізмаїльського загону Дмитро Даневич взяв золото зі службового триборства

WhatsApp Image 2019-05-14 at 10.17.03Нещодавно у місті Одеса відбувся чемпіонат обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України зі службового триборства. Змагання проходило  в рамках «Динаміади-2019». 

У них взяли участь 12 команд від силових структур області, що налічували майже 60 спортсменів. Серед атлетів перше місце у ІІІ віковій групі (40 років та старше) посів старший прапорщик Дмитро Даневич, який виступав за збірну команди Південного регіонального управління ДПСУ. Дмитро, як і усі спортсмени, мав пробігти на швидкість дистанцію у 100 метрів, на витривалість — 1 кілометр, а також продемонструвати силу, підтягнувшись на перекладині максимальну кількість разів.

Нагороду в особистому заліку прикордонник Дмитро Даневич отримав з рук заступника голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Павла Рощіна.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>