Прикордонникам Ізмаїльського загону роз’яснювали їх права фахівці центру безоплатної правової допомоги

DSC_0003В рамках право-просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції України, Ізмаїльський прикордонний загін активно співпрацює з Ізмаїльським центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Протягом цього року фахівці цієї установи неодноразово відвідували прикордонників з метою доведення їх прав. Не став виключенням і останній візит, що проходив сьогодні. Зокрема, фахівці безоплатної правової допомоги довели до присутніх останні зміни у законодавстві та порядок доступу до правової допомоги. Охоронці кордону активно брали участь у обговоренні тем, задавали відповідні питання. В цілому, зустріч носила пізнавальний характер і була корисною для слухачів.

По завершенню заходу керівництво Ізмаїльського загону висловило побажання про подальше співробітництво з Ізмаїльським центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги у наступному році.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>