Прикордонники Ізмаїльського загону попереджають українських рибалок про небезпеку

DSC_0060 (1)Останнім часом почастішали факти незаконних затримань прикордонною службою ФСБ  Російської Федерації українських рибалок.

Як повідомлялось раніше, 28 серпня російські прикордонники затримали маломірне судно ЯОД 2105 з чотирьома членами команди, в акваторії Чорного моря. По теперішній час рибалки утримуються на окупованому півострові.

Враховуючи складну ситуацію, що склалась останнім часом, охоронці кордону попереджають про дотримання заходів безпеки у Чорному морі та наголошують на дотриманні правил під час промислу.

Нагадуємо, що випуск маломірних суден у територіальне море, внутрішні води України на відстань до 2 морських миль від зрізу води здійснюється адміністрацією бази-стоянки з подальшим інформуванням підрозділу охорони державного кордону.

Випуск маломірних суден у вказаних районах за межі 2 морських миль здійснюється після їх належного оформлення адміністрацією бази-стоянки та завчасного, не пізніш як за одну годину, інформування відповідних прикордонних підрозділів, у зоні відповідальності яких буде здійснено вихід за межі 2 морських миль.

Категорично забороняється вихід на воду поза пунктами базування та без відповідних документів, що підтверджують особу.

Помічник начальника загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>