Прикордонники за допомогою тепловізора на Дунаї виявили браконьєрів зі щуками

WhatsApp Image 2019-02-05 at 08.29.21(2)Двох правопорушників затримали сьогодні вночі прикордонники Ізмаїльського загону поблизу острова Єрмаков на річці Дунай.

Невідомих прикордонний наряд помітив у тепловізор, під час здійснення ними переходу на човні від острова до гирла Дунаю. Вирушивши негайно на перевірку, охоронці кордону встановили, що місцеві жителі не мали при собі жодних документів та вийшли на воду на незареєстрованому плавзасобі. У човні було більше 20 кг упійманих щук, що перевищувало дозволений ліміт любительського лову.

Ще двох любителів порибалити понад встановлену норму, прикордонники затримали сьогодні вранці, поблизу острова Єрмаков. Чоловіки також не мали при собі документів, що посвідчують їх особу та вийшли на воду на незареєстрованому човні. В ході огляду плавзасобу охоронці кордону виявили майже 15 кг щук.

WhatsApp Image 2019-02-05 at 08.29.34

По двом випадкам порушень правил рибальства прикордонники склали протоколи про адміністративне правопорушення та  повідомили до підрозділів рибоохорони. Вилов та два човни вилучено до рішення суду.

За порушення прикордонного режиму усіх громадян притягнуто до адміністративної відповідальності.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>