Про виплату пенсії за минулий час

11_mainКілійський відділ обслуговування громадян Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області ще раз повідомляє. Відповідно до частини першої статті 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058 нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачується за минулий час, але не більш ніж за три роки  до дня звернення за отриманням пенсії.

У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищує місячного розміру пенсії.

Поряд з цим, статтею 87 закону України « Про пенсійне забезпечення» (далі – Закон № 1788-ХІІ) передбачено, що нараховані суми пенсії, не затребувані пенсіонером своєчасно, виплачуються за минулий час не більш як за три роки перед зверненням за одержанням пенсії.

Кілійський відділ обслуговування громадян знаходиться за адресою:  м. Кілія, вул. Миру, 65. Телефон: (04843) 4-20-83; Skype: kiliya_upfu. 

 

Головний спеціаліст Кілійського відділу обслуговування громадян Горбачова Л.В.
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>