Про виробництво харчових продуктів в Одеської області

140541_edaВиробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів традиційно має важливе соціально-економічне значення для області. На нього припадає майже половина загального обсягу реалізованої промислової продукції у регіоні. Значна частка належить підприємствам з виробництва олійножирової, м’ясної та молочної продукції, консервної промисловості, виробництву виноградних вин та напоїв.

У січні–серпні 2017р. проти відповідного періоду минулого року спостерігалося зростання виробництва сирів сичужних та плавлених на 47,8%, продуктів готових та консервованих з м’яса чи субпродуктів, інших  – на 20,9%, риби, переробленої чи консервованої в інший спосіб, крім готових страв із риби – на 14,4%, масла вершкового – на 6,2%.

Водночас, скоротилось виробництво м’яса свиней свіжого чи охолодженого на 18,7%, виробів ковбасних – на 17,3%.

У жировій промисловості збільшився випуск олії соняшникової нерафінованої та її фракцій (крім хімічно модифікованих) у 1,8 раза.

У борошномельно-круп’яній промисловості зафіксовано зменшення обсягів виробництва тортів на 48,1%, виробів здобних – на 15,6%, хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання – на 8,7%. Водночас відбулося збільшення виробництва круп на 45,2%.

У виробництві напоїв збільшилось виробництво напоїв безалкогольних у 5,1 раза, вод натуральних мінеральних негазованих – у 3,4 раза. У той же час, скоротилось виробництво вина ігристого «Шампанське України» – на 20,5%.

Фінансовим результатом діяльності великих та середніх підприємств виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів  у січні-червні 2017р. став прибуток до оподаткування у обсязі 620,4 млн.грн., що на 34,6% більше за обсяги прибутку, отримані у  січні–червні 2016р.

Виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів є  інвестиційно привабливим в області завдяки сприятливим природно-кліматичним умовам, наявності сировинного та споживчого потенціалу.

У 2016 році підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів було освоєно 855 млн.грн. капітальних інвестицій (30,4% від загальнопромислового обсягу). У січні–червні 2017р. було освоєно капітальних інвестицій на 157,7 млн.грн. (18,5% інвестицій, спрямованих у розвиток промисловості).

Станом на 1 липня 2017 року у підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів залучено 136,0 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, що становило 25,0% від обсягу прямих іноземних інвестицій у промисловість.

У січні-серпні 2017р. на підприємствах1 з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів працювало 12,6 тис. осіб, що на 3,2% більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного середньооблікового штатного працівника за видом економічної діяльності промисловості «Виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів» у січні-серпні 2017р. становила 6005 грн. (96,7% від середнього рівня по промисловості області) і зросла у порівнянні з попереднім роком на 28,9%.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про виробництво харчових продуктів в Одеської області: Один комментарий

  1. как не стыдно предприятию Титан, которое находится в таком знаменитом древнем городе Килия, позорить его: — выпукать такие паршивые сыры. то что вы изготавливаете это не сулугуни, так почему вы этот сыр так называете и продаете за такие большие деньги. у нас собака не хочет его есть. все нюхает и бедняга не может понять что это такое…..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>