Розбій в селі Фурманівка

i14.01.2015року о 23:00 годині до чергової частини Кілійського відділення поліції надійшло повідомлення мешканця с.Фурманівка Кілійського району, про те, що четверо невідомих осіб в масках, шляхом пошкодження вхідних дверей, проникли до його будинку та здійснили напад. Злочинці, застосувавши фізичну силу, зв’язали господаря та почали вимагати гроші. Однак, нападникам не вдалося здійснити свій злочинний намір , так як господар, звільнившись від мотузки, дістав мисливську зброю , зареєстровану в законному порядку та пригрозив нею. Після чого злочинці були змушені покинути будинок.

Зі слів потерпілого, нападники були одягнені в тканеві куртки чорного кольору, чорних рукавицях та чорних шапках з прорізами для очей.

Зріст найвищого сягав 170-175см, найнижчого-160см, інші двоє-165-170см.Всі чоловіки середньої статури, розмовляли між собою російською мовою.

За фактом розбійного нападу слідчим відділенням Кілійського відділення поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.187 КК України.

 Всім, кому відома будь-яка інформація, яка може посприяти встановленню осіб причетних до скоєння розбійного нападу, просимо повідомити Кілійське відділення поліції Ізмаїльського ВП ГУНП за тел.(04843) 4-22-60 (чергова частина цілодобово),4-12-32. Зазначимо, що дзвінки, які здійснюються на лінію 102 з мобільних телефонів безкоштовні.

Конфеденційність гарантуємо. Заздалегідь вам вдячні за співпрацю.

Кілійське відділення поліції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>