Рятувальники Кілійського району звертаються до громадян дотримуватись вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях

58874-1_largeЗ метою забезпечення пожежної безпеки під час голосування на виборчих дільницях 31 березня 2019 року на виборах Президента України, Кілійським МРС ГУ ДСНС України в Одеській області керівникам об’єктів та головам виборчих дільниць доведено комплекс протипожежних заходів, з членами виборчої комісії проведено інструктаж по заходах пожежної безпеки та діям при пожежі під розпис, здійснюється відпрацювання оперативних документів пожежогасіння.

Кілійський МРС ГУ ДСНС України в Одеській області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях. 

Шановні громадяни!

На виборчих дільницях не користуйтеся відкритим вогнем, не допускайте скупчення на шляхах евакуації, не приносьте з собою вибухонебезпечні та піротехнічні вироби, курити у спеціально відведених для цього місцях.

У день виборів, рятувальники Кілійського району будуть нести службу у посиленому варіанті, додатково буде поставлена на бойове чергування пожежно-рятувальна техніка, на кожній виборчій дільниці передбачено чергування пожежного поста.

Будьте взнаємо ввічливими між собою. В разі виникнення пожежі чи іншої небезпечної події, негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

О. Вайдич начальник Кілійського МРС підполковник СЦЗ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>