Рятувальники та фахівці із соціальної роботи Кілійського району провели спільний профілактичний рейд у приватному житловому секторі м. Кілія.

З настанням пожеженебезпечного осіннього періоду, виникає значна кількість пожеж в житловому секторі по причинам порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей та електроустановок, а також необережного поводження з вогнем. Основною причиною виникнення пожеж, що призводить до загибелі та травмування людей, є куріння в ліжку.

Кілійський МРС - Спільний рейд фото1З метою недопущення пожеж, загибелі та травмування людей на території Кілійського району, рятувальники Кілійського району спільно з фахівцями із соціальної роботи Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели спільний профілактичний рейд у приватних домоволодіннях сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах в м. Кілія. Під час подвірних обходів та спілкування мешканцям нагадали, що загорання може виникнути через несправність електромережі, опалювальних приладів, несправність димоходів, або використання саморобних електрообігрівальних пристроїв та надали кваліфіковані поради щодо дотримання правил безпеки в побуті. Відповідні профілактичні рейди в житловому секторі в осінній період проводитимуться й в інших населених пунктах Кілійського району.Кілійський МРС - Спільний рейд фото2

Пам’ятайте: Лише дотримання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. В разі виникнення пожежі чи іншої небезпечної події негайно повідомляйте  Службу порятунку за номером «101»!

Олег Вайдич начальник Кілійського МРС підполковник СЦЗ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>