Саакашвілі обіцяє резонансні затримання одеських чиновників

КВ_cаакашили

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі продовжуватиме боротьбу з «безчесними чиновниками» на Одещині.

Це він пообіцяв у Фейсбуці.

«Затримання в.о. голови департаменту Одеської обладміністрації Марченко за корупцію — це далеко не кінець таких заходів. Сьогодні я ще раз поговорив на цю тему з головою СБУ Василем Грицаком, поспілкувався з представниками прокуратури та провів зустріч з главою УВС. Найближчим часом цілий ряд посадовців в Одеській області відчують на собі те, що надалі ми будемо тільки продовжувати закручувати гайки відносно безчесних чиновників. Так ми робили в Грузії і будемо проявляти ще більше нетерпимості до корупції у ввіреній нам області», — написав Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року Саакашвілі повідомив, що виконуючу обов’язки керівника департаменту ЖКГ Одеської ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1,5 млн гривень у приватної компанії. До цього був заарештований за хабар начальник поліції міста Одеси і головний військовий комісар області, порушено справи щодо незаконної приватизації проти співробітників обладміністрації та облради.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>