Самовисуванці отримали більшість мандатів на перших виборах в ОТГ Одеської області

vyboryЗа результатами перших місцевих виборів в об’єднані територіальні громади Одеської області, які відбулися 29 жовтня 2017 року, було обрано 11 голів і 266 депутатів місцевих рад. Про це повідомляють в Одеському Комітеті виборців України та в ОПОРІ.

Дев’ять обраних місцевих голів в ОТГ Одещини йшли на вибори як самовисуванці і лише двоє йшли за висуванням партій. Слід зазначити, що троє голів-самовисуванців мають партійну приналежність: Хрустовський Сергій Григорович є членом Аграрної партії України, Паламарчук Сергій Миколайович - «Відродження», Дяченко Віктор Юрійович – «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». А от голова Цебриківської сільської ради Матрос Тетяна Іванівна, незважаючи на те, що йшла за поданням партії  ВО «Батьківщина», є безпартійною.  Восьмеро з новообраних голів, по суті, були переобраними на свої посади. Більше того, четверо з них займають посаду місцевого голови ще з 2006 року.

rddavb

Більшість з обраних  депутатів місцевих рад – самовисуванці, яких налічується 108 осіб. Серед партій найбільшу кількість представників в місцевих радах отримала ВО «Батьківщина» у якої 47 депутатів; Аграрна партія України - 33 депутати, «Опозиційний блок» —  22, та «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — 14.

Менше всіх депутатів пройшло від політичної партії «УКРОП» (один), двоє депутатів від «Руху нових сил Михайла Саакашвілі», та по три депутати від Української морської партії Сергія Ківалова і «Народного Фронту». Всього ж обрано 172 депутати-чоловіків і 94 депутатів-жінок.

Снимок1

Найбільша кількість самовисуванців була обрана до Авангардівської селищної ради, де з 26 депутатських місць самовисуванці зайняли 21 місце. Останні місця розподілилися між партіями наступним чином: два місця отримала партія «Відродження» і по одному місцю закріпилося за ВО «Батьківщина», УМП Сергія Ківалова та партією «УКРОП».

В Дальницькій сільській раді також переважну більшість склали самовисуванці у складі 17 депутатів. Також до сільської ради пройшли по двоє депутатів від ВО «Батьківщини», партії «Відродження», «УМП Сергія Ківалова» та один депутат від «Опозиційного блоку». Власне, в усіх громадах, де на вибори до місцевої ради були зареєстровані самовисуванці – останні отримують найбільше місць в місцевих радах.

Із загального списку виділяються результати виборів депутатів місцевих рад в Старокозацькій та Цебриківській ОТГ. Так, наприклад, до складу Старокозацької сільської ради пройшло 7 самовисуванців, в той час як Аграрна партія отримала 14 представників у раді. До Цебриківської селищної ради було обрано трьох самовисуванців. Разом із тим до ради пройшло 10 депутатів від ВО «Батьківщина», чотири від Агарної партії, три від «Опозиційного блоку» та один депутат від «БПП «Солідарність».

izbirkom.org.ua

Снимок2 Снимок3 Снимок4 Снимок5 Снимок6 Снимок7 Снимок8 Снимок9 Снимок10 Снимок11 Снимок12

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>