Санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС 1 категорії

14809377360_autozoom_268x300Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначається порядком надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затверджений постановою КМУ від 23 листопада 2016 року № 854.

На санаторно-курортне лікування за рахунок державних коштів мають право громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії (забезпечуються путівками строком 18 днів 1 раз на рік).

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням зазначені особи повинні перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для одержання путівки на лікування в санаторіях Одеської обл. у наступному році, пільговикам необхідно стати на облік в УСЗН в строк до 15 жовтня поточного року та надати такі документи:

-         заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики України;

-         медичну довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

-         копію посвідчення пільговика;

-         копію паспорта, ідентифікаційного номера.

Під час подання копій документів, особи пред’являють оригінали зазначених документів.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 48, каб. № 5 або за тел. 4-32-78.

 

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН Головізніна Г.Є.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>