Семінар у Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості

ogImageНа початку грудня Світлана Соломатова – головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області представила інформацію щодо електронних сервісів Пенсійного фонду на семінарі для безробітних організованому Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості.

У своєму виступі про технічні можливості веб-порталу Світлана Соломатова наголосила, що спектр послуг цього електронного ресурсу – від отримання інформації з питань пенсійного забезпечення до ознайомлення з даними реєстру застрахованих осіб. Йшлося, зокрема, про те, що всі користувачі веб-порталу в режимі он-лайн можуть безоплатно з мінімальною витратою часу і сил одержувати інформацію про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, а також постійно контролювати дані, що впливають на розмір теперішньої або майбутньої пенсії. Також повідомила, що особи, зареєстровані на веб-порталі мають змогу замовити відповідні послуги СМС-інформування, отримати довідки з QR-кодом, які згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду.

Довідково: на семінарі були присутні 35 безробітних, вони отримали інформаційно-роз‘яснювальні матеріали по темі та зразки заяв для реєстрації на ВЕБ-порталі.

Начальник   управління – голова ліквідаційної комісії з припинення І. НАДОЛЕНКО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>