Шановні батьки! Подбайте про безпеку своїх дітей під час канікул!

Vesnyani-kanikuli-v-karpatah-e1551436112195Розпочалися літні канікули. У зв’язку з перебуванням батьків на роботі, діти перебуватимуть вдома самі, без нагляду дорослих. Вкрай важливо, щоб батьки також долучилися до профілактичної роботи та вже вдома ще раз застерегли дітей від ігор з сірниками, легкозаймистими речовинами. Адже дитячі пустощі можуть стати причиною трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що дітям категорично заборонено:

- бавитися з сірниками, палити папір та інші предмети;

- переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;

- самостійно вмикати електричні та газові прилади;

- класти іграшки та інші предмети на гарячі плити або електроприлади;

- розпалювати вогнище.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для дітей місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, електричними та газовими приладами, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома та відпочинку. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером «101».

Під час відпочинку на воді та на природі, у жодному разі не залишайте дітей без нагляду, постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм  правила безпеки.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

О. Вайдич начальник Кілійського МРС підполковник СЦЗ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>