ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГ: ВІД УСПІШНОГО ВЧИТЕЛЯ – ДО УСПІШНОГО УЧНЯ

02640491_n9Мистецтво — вираження найглибших думок найпростішим способом.

Альберт Ейнштейн 

 Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і нація України, джерело її авторитету й успіху у світі.

Участь у різноманітних творчих змаганнях – конкурсах, фестивалях є невід’ємною складовою роботи Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Перелік творчих перемог наших вихованців надзвичайно різноманітний. Це міські,регіональні, обласні, Всеукраїнські конкурси. Щороку їх географія зростає, відкриваючи нові юні обдарування.

Перші два місяця нового навчального року відзначилися для нашого навчального закладу новими творчими досягненнями та високими результатами у ІУ Всеукраїнскому відкритому  конкурсі «Мистецтво», який проходив у жовтні 2018 року в м.Києві.

Хочемо привітати наших талановитих дівчат та їх наставника –педагога Юлію Бужилову!

Отже переможцями стали:

- Самборська Ксенія – лауреат ІІІ ступеня

-  Чайковська Надія – дипломант

- Самборська Валерія — заохочувальний диплом «За виразність виконання і творчу індивідуальність».

02640491_n10

 Напередодні отриманих результатів учасниці конкурсу надали інтерв’ю нашим кореспондентам-вихованцям гуртка «Точка зору» в особі Юлії Звєрєвої.

Мене звати Чайковська Надія. Народилася і навчаюся у невеликому місті Кілія. Моє місто — дуже гарне та зелене. Дуже полюбляю малювати. Коли я пішла до школи одразу ж вступила до гуртка «Образотворче мисецтво». Тут ми з Юлією Олегівною творимо дива, фантазуємо. Мені дуже подобається приймати участь у різноманітних конкурсах. Хочу і у майбутньому робити те, що люблю — малювати.

 Мене звуть Самборська Валерія. Нещодавна мені виповнилося 7 рочків. Малюю я вже дуже давно. Моя мама привела мене разом із сестрою на гурток малюваняя коли мені ще не виповнилося 5 років і с тих пір мистецтво захопило мій світ. Навчаюся я у школі, у другому класі, веду активне шкільне життя. Моя мрія — стати колись хорошою художницею

Мене звати Самборська Ксенія Романівна. Я народилася у місті Кілія і дуже люблю свій рідний край. Ще з глибокого дитинства дуже полюбляю малювати. З 5-ти років мої батьки привели мене у наш Кілійський будинок творчості до гуртка «Образотворче мистецтво», де ми, разом із моєю сестрою Валерією займаймося улюбленою справою. Майже весь вільний час я присвячую малюванню. Дуже хочу прийняти участь у конкурсі «Мистецтво».

 Успіхів та перемоги вам, наші маленькі таланти!

Вітаємо наших вихованців та керівника гуртка Юлію Бужилову! Пишаємося їх досягненнями! Вони – гордість нашого будинку творчості, ними може пишатися наше місто! Велика подяка батькам за підтримку та бажання бачити своїх дітей яскравими особистостями.

Молодці!!! Так тримати!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>