Сільський зелений туризм – сучасний тренд чи спосіб заробляння коштів

1441784147_591_DSCN7822Одещина на своїй території має все, щоб розвивалася туристична галузь – чудове море та річки, неймовірні природні території, славна та велична історія, безліч пам’яток архітектури, а саме головне – це неповторні, працьовиті та цікаві люди. Люди з душею. І тому туристична галузь в Одеській області з кожним роком набирає ще більших обертів. Такі напрямки, як відпочинок на морі, екскурсії по місту Одеса, стають не на стільки цікавими. Сьогодні турист стає вибагливим не тільки до умов відпочинку та сервісу, але й до насиченості та емоційної наповненості.

Кожен район нашої області може похизуватися та запропонувати гостям цікаві об’єкти, смачну кухню, колоритний прийом. І при цьому зберігається відчуття, що перебуваючи в одній області, ти побував в Болгарії, Румунії, Німеччині та інших країнах, бо Одещина багатонаціональна та багатокультурна. Все це можна відчути, коли опиняєшся в гостях у будь-якому районі. Традиції сім’ї, теплота гостинності господарів, унікальні та неповторні смаколики. А головне – це емоції, які отримуєш від спілкування, можливість скуштувати сільські продукти , які є екологічно чистими та дуже смачними.

Територія Кілійського району є неповторною та вельми цікавою для бувалого туриста. Адже тут поєднаноісторико-культурні, релігійні та туристичні об’єкти. Берег Чорного моря, Дунайський біосферний заповідник це далеко не повний перелік родзинок району. При вмілому розрахунку цей регіон цілком заслуговує на звання «Перлини Одещини».

Також для місцевих жителів відкриваються додаткові можливості отримання гарного прибутку. Маючи власну садибу та бажання працювати, прибутковим бізнесом на селі може стати сільський зелений туризм. Багато міських туристів мають бажання відпочити в місцях з мальовничими краєвидами в сільській родині, харчуватись продукцію, яка вирощується в господарстві, познайомитися з традиціями та культурою певної місцевості. Адже законодавством України передбачено, що послуги у сфері сільського зеленого туризму можуть надаватися на базі майна особистих селянських та фермерських господарств, які отримали земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку й господарських будівель(присадибна ділянка), а також індивідуального дачного будівництва і садівництва. Сільський зелений туризм включає в себе проживання, харчування екологічно чистими продуктами, можливість придбання продуктів, які вирощені господарем на присадибній ділянці. Також відповідно до діючого законодавства, не є підприємницькою діяльністю, що суттєво спрощує систему надання послуг в даній сфері

Сільський зелений туризм включає в себе все те, що вже є на території вашої місцевості. Маючи такий гарний потенціал, досвід працюючих садиб сусідніх районів, можливо є сенс спробувати та почати власну справу.

Т.в.о. начальника відділу туризму, курортів та рекреації Одеської
ОДА  Шека Олександ Олександрович

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>