Спільний рейд Кілійського МРС ГУ ДСНС України та Служби у справах дітей Кілійської РДА щодо дотримання вимог безпеки під час відпочинку на воді

спільний рейд - фото 2З метою проведення профілактично-роз’яснювальної роботи та недопущення загибелі людей на воді, 26 липня 2016 року співробітниками Кілійського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області та Служби у справах дітей Кілійської райдержадміністрації проведено спільний рейд дотримання вимог безпеки під час відпочинку на воді на прибережній території р. Дунай в м. Кілія.

Під час проведення рейду до відпочиваючих, основна кількість яких становили діти шкільного віку, була доведена трагічна статистика загибелі людей на водних на об’єктах Одеської області та району. Було наголошено, що упродовж минулого періоду 2016 року в області на водних об’єктах загинуло 53 людини, з них 10 дітей, а в районі, упродовж липня місяця поточного року, загинуло 2 людей, з них 1 дитина. Основні причини утоплення – необережне поводження на воді та вживання алкогольних напоїв. Що стосується дитячих жертв, то їх спричиняє недогляд з боку дорослих.

Додатково відпочиваючим доведено основні заходи безпеки під час відпочинку на воді: перебувати у воді у світлий час доби та у без вітряну погоду, не заходити у воду в незнайомому місці, не вживати спиртні напої перед купанням, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Для кращого засвоєння елементарних вимог безпеки відпочиваючим вручено профілактичну пам’ятку.

Співробітники служб сподіваються, що проведений рейд збереже життя та здоров’я мешканців та гостей району.

Кілійський МРС ГУ ДСНС
України в Одеській області
Служба у справах дітей
Кілійської райдержадміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>