Субсидія на ЖКП

656205-0Шановні громадяни! Згідно постанови №848 від 21 жовтня 1995 р. зі змінами субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж 12 місяців, і розраховується:

- на опалювальний сезон — з 1 травня по 30 вересня,

- на неопалювальний  сезон -  з 1 жовтня по 30 квітня.

При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня. Таким чином опалювальний сезон закінчується в квітні і має 15 календарних днів.

Після  закінчення  опалювального  сезону  невикористана  сума
субсидії   для   відшкодування   витрат   на   оплату   послуги  з
постачання холодної води   і   водовідведення,   послуги   з
електропостачання    для    індивідуального   опалення   повертається    підприємством  — виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі  акта  розрахунку  загального  обсягу  невикористаних сум
субсидії.

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат
на оплатупослугелектропостачання для індивідуального
опалення,  що  в  еквіваленті  не  перевищує вартості (станом на 1
травня  нового  неопалювального сезону)  150  кВт•г  електричної  енергії  (в  разі використання     електричної енергії для індивідуального  опалення),  перераховується  на  особовий рахунокодержувача  субсидії в банківській установі або виплачується через відділення  поштового  зв’язку  ПАТ «Укрпошта» на підставі списківтаких   осіб,   які   подаються   до   1 червня  поточного  року підприємствами   -   виробниками виконавцями   послуг   з   електропостачання    в    паперовому та електронному   вигляді структурному  підрозділу з питань соціального захисту населення та в  яких  зазначається  сума невикористаної субсидії.

Перерахування частини  невикористаної  субсидії  на  особовий рахунок одержувача субсидії  в  банківській  установі або виплата її через відділення поштового   зв’язку   ПАТ  «Укрпошта»   здійснюється  структурним підрозділом  з  питань  соціального  захисту населення на підставі особистої  заяви  одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Структурний  підрозділ  з  питань  соціального  захисту  населення повідомляє одержувачу субсидії про необхідність подання зазначеної заяви.

У разі виникнення додаткових питань щодо вище наданої інформації, пропонуємо звертатись до управління соціального захисту населення Кілійської райдержадміністрації за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 48, каб. 2-3, або за телефоном 4-32-78.

Заступник начальника відділу Н. А. Ігнатьєва призначення соціальних допомог та субсидій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>