Тільки спільними зусиллями ми захистимо Кілійський район

Без названияНа 29 квітня призначено перші вибори в Кілійській об’єднаній територіальній громаді. Вже на початку виборчої компанії партії, що позиціонують себе як опозиційні чи альтернативні до нинішньої правлячої в районі «команди Дубового», що на даний час сховалась під знаменами президентської БПП «Солідарність», стикнулись з неймовірним тиском на кандидатів та агітаторів.

Втрата влади настільки лякає «команду», що вони не гребують ані адміністративним ресурсом, ані залякуванням та тиском на опонентів. Яскравим прикладом є нещодавні вибори до Вилківської громади, де діючого на той час мера Вилкового понад усе намагались запроторити до в’язниці. Проти нього була розвернута нечувана для Кілійського району, програма по дискредитації та приниженню і тільки він знає, скільки нервів та років життя це йому коштувало. Беззаперечним є той факт, що головний символ «команди» — Олександр Федорович Дубовий є одним з найвідоміших рейдерів України, про що свідчать десятки розслідувань та скандалів.

На прикладі Кілійського району «команда» на чолі з правою рукою Дубового – Павлом Бойченко показала, що в нашій країні вже захопити можливо не тільки підприємство, а й цілий район.
Багато років Кілійським районом керували представники кланів, що викликало справедливе обурення мешканців. І ось, на обрії з’явився ще один – «команда Дубового».

Використовуючи принцип «розділяй і володарюй», ще з 2015 року група з декількох осіб, вправно робить свою справу, направлену на створення на базі Кілійського району «князівства Дубового».

Кілійська районна організація Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», в особі кожного члена партії, незалежно від місця проживання в районі, закликає всі політичні сили, що не готові жити за вказівкою нових місцевих князьків, об’єднати свої зусилля під час проведення агітації та в день голосування для захисту результатів вибору мешканців новоствореної громади. Не допустити приходу до влади нового безпринципного клану, який остаточно може поховати надію на вільний та демократичний розвиток Кілійського району.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>