Трагічні наслідки пожеж в Кілійському районі

imagesПротягом минулого періоду 2019 року до пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України в Кілійському районі надійшло 216 повідомлень про пожежі.  З них 19 – обліку ДСНС не підлягають та інформація про пожежі не підтвердилась. Зареєстровано 197 пожеж, що в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року складає збільшення на 64 випадки (у 2018 році виникло 133 пожежі). Десять пожеж  виникали на території населених пунктів Кілійського району, що не увійшли до складу ОТГ (5% від загальної кількості), на території населених пунктів Кілійської ОТГ  було 137 пожежі (70% від загальної кількості), на території населених пунктів Вилківської ОТГ – 50 пожеж (25% від загальної кількості).

В результаті пожеж загинули 6 людей, в м. Кілія – 4 людини, в  с. Ліски одна людина,  в с. Десантне одна людина. В м. Кілії під час пожежі травмована одна  людина.

Як свідчить аналіз, в пожеженебезпечний осінній період виникає значна кількість пожеж в житловому секторі, по причинам порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей та електроустановок, а також необережне поводження з вогнем. Основною причиною виникнення пожеж, що призводить до загибелі та травмування людей, є куріння в ліжку. Так, протягом серпня-вересня 2019 року в м. Кілія в результаті необережного поводження з вогнем під час паління на пожежі загинули 2 людини.

З метою недопущення пожеж та загибелі та травмування людей на них в Кілійському районі, рятувальники Кілійського району додатково доводять заходи пожежної безпеки.

Шановні мешканці та гості Кілійського району! Щоб уникнути пожеж у приватному житловому секторі, дотримуйтесь наступних правил:

- не паліть у ліжку;

- використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення.

Пам’ятайте: Лише дотримання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

В разі виникнення пожежі чи іншої небезпечної події негайно повідомляйте Службу порятунку за номером «101»!

Олег Вайдич, начальник Кілійського МРС підполковник СЦЗ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>