ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ

nacpolicija-3З 25 липня по 05 серпня 2016 року у м. Одеса Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні був проведений тренінг для правоохоронців на тему: «Робота поліції з громадськістю» (Community Policing).

Під час проведення тренінгу обговорювалися питання взаємодії поліції з громадськістю в Україні, використання консультативних груп громадян у діяльності поліції, урегулювання проблем та прийняття рішень поліцейськими, впровадження концепції взаємодії поліції із громадськістю в практичну діяльність кожного поліцейського.

У ході двох двотижневих курсів у тренінгу прийняли участь офіцерів Національної та Патрульної поліції. В свою чергу, Кілійське відділення поліції представляв начальник сектору превентивної діяльності майор поліції Ігор Якович Бурлаку, який пройшов інструктаж радників КМЄС із принципів взаємодії поліції з громадськістю.

Курс тренінгів проводився за системою « підготовки тренерів», тож по завершенню тренінгу, Ігор Якович отримав 2 сертифіката встановленого зразка відносно того, що брав участь у тренінгу «Робота поліції з громадськістю» (Community Policing) та право викладати даний курс лекцій для своїх колег.

Зустріч правоохоронців та представників КМЄС пройшла в теплій, дружній атмосфері. Живе та пізнавальне спілкування підтвердило зацікавленість обох сторін у подальшій співпраці.

Кілійське Відділення Поліції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>