УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ КІЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ

viber image3У вівторок, 10 жовтня, у міському сквері біля Великого Державного Прапору відбулася урочиста царемонія проводів першої частини осіннього призову — 8-ми юнаків Кілійського району на строкову військову службу до лав ЗСУ.

Зібрався великий натовп батьків, братів і сестер, чисельних друзів, подруг і коханих тих, хто матиме честь виконувати почесний обов`язок перд державою і поповнить ряди захисників нашої Батьківщини.

Із напутніми словами та найкращими щирими побажаннями перед новобранцями виступили: в.о. голови Кілійської РДА М.В. Дамаскін, в.о. голови Кілійської райради В.І. Морозан, військовий комісар Кілійського районного військового комісаріату, підполковник В.В. Хмель, військовослужбовець строкової служби, старший матрос Кілійського дивізіону кораблів та катерів морської охорони О. Білойчук та побажали призовникам найголовнішого: з гіднітю і честю представляти Кілійський район, незламної волі і спокійної служби, твердого характеру і сильної витримки.

В свою чергу, призовник осіннього призову Я.Г. Буркан від імені всіх призовників пообіцяв, що юнаки з відповідальністю поставляться до свого військового обов`язку, подякував за побажання і підтримку, а ще — твердо запевнив усіх присутніх: «У вас буде за що нами пишатися!».

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя благочинний храмів Кілійського округу, протоієрей отець Михаїл, який окропив хлопців свяченою водою та подарував кожному іконки-обереги.

Також, юнаки отримали пам`ятні сувенірні мішечки з рідною землею та особисті подарунки (кожен від своїх міськ- та сільрад).
Служба в армії завжди була школою мужності і хоробрості, стійкості і особливого гартування волі та характеру. Майбутні солдати, поки що недосвічені юнаки, більш, ніж на рік, присвятять себе Батьківщині. Отож, усього найкращого і нехай щастить!

Юлія Чернієнко
viber image viber image1 viber image2 viber image3 viber image4 viber image5 viber image6 viber image7 viber image8 viber image9

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>