Увага! Призов офіцерів запасу

de5ea1ebdb23b43e331a6a975f19f25bВідповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 року №2232-ХІІ (зі змінами), Указу Президента України від 10.12.2008 року № 1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (зі змінами), Кілійським РВК проводиться призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

До військової служби залучаються особи офіцерського складу, віком до 43 років, які не проходили військової служби, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра, яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу.

Строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців, до участі в проведенні АТО, зазначені особи не залучаються.

Під час проходження військової служби за призовом, офіцери запасу виконують обов’язки і користуються правами, пільгами та видами забезпечення, передбаченими для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом.

ТВО військового комісара Кілійського районного військового комісаріату капітан 2 рангу В.С. ЖУР’ЯН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>