В Кілійському районі пройде благодійна акція «Готуємо дітей до школи»!

????????????????????????З 14 серпня 2017 року в Кілійському районі стартує благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка буде тривати до 31 серпня 2017 року.

Основна мета проведення акції – це надання підтримки дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, багатодітних , малозабезпечених сім’ях, дітям-інвалідам та дітям-переселенцям.

На території Кілійського району проживає 38 родин, в яких виховується 82 дитини, які опинились в складних життєвих обставинах, 185 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 190 дітей –інвалідів та 34 дитини-переселенця. Всі ці діти потребують особливої уваги.

Меценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги. Не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на щасливе та безтурботне дитинство.

В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі знедолених дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, а також фізичні особи.

Шановні мешканці Кілії та Кілійського району! Ваша небайдужість допоможе дітям з соціально незахищених верств населення. Пам’ятайте, діти — це наше майбутнє. Будьте милосердними, не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих, а Ваша допомога – це один з кроків на шляху до щасливого дитинства знедолених дітей.

Бажаючі допомогти дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, малозабезпечених сім’ях, дітям-інвалідам, та дітям переселенцям канцелярським, шкільним приладдям, одягом та взуттям, за більш детальною інформацією можуть звернутись до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 44, (каб. № 39, 42), або за телефонами 4-19-86,4-35-37.

Завідувач сектором ССД РДА О.В.Владимирець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>