В пунктах пропуску охоронці кордону роз’яснювали громадянам порядок перетину державного кордону неповнолітніми дітьми

DSC_0147Прикордонники Ізмаїльського загону продовжують здійснювати заходи в рамках право-просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції України.

Так, учора в усіх автомобільних пунктах пропуску, що розташовані у Болградському та Ренійському районах, охоронці кордону роздавали буклети з правилами перетину державного кордону неповнолітніми дітьми. Дана акція проходить під хештегом #ЧужихДітейНеБуває.

Вона стала можливим за сприяння Ізмаїльського центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги. Нагадаємо, що даний Національний проект стартував у 2017 році. Його завдання – підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, а також сприяння розвитку доступу до правосуддя. Проект реалізується задля того, щоб більше громадян знали свої права та користувалися ними. В рамках нього, прикордонники Ізмаїльського загону роз’яснюють громадянам правила перетину державного кордону та консультують з прикордонного законодавства.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>