В Україні буде створено єдиний орган із управління відходами

yedynyj-organ-iz-upravlinnya-vidhodamy-620x392В Україні передбачено створення єдиного органу виконавчої влади, який регулюватиме сферу управління відходами та створення належної інфраструктури для поводження з ними.

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляє rubryka.com з посиланням на Урядовий портал.

Створення такого органу передбачено ухваленою урядом Стратегією управління відходами.

За словами Семерака, вже на початку 2019 року Кабінет міністрів має розглянути розроблений Національний план з її реалізації.

“Ми підготували Національний план управління відходами. Він пройшов погодження з іншими органами виконавчої влади. Розраховуємо, що уряд розгляне та підтримує його у перші місяці нового року. Саме цей документ передбачає ряд комплексних заходів. Зокрема, створення єдиного органу, який відповідатиме за сферу управління відходами”, – розповів Семерак.

Водночас він наголосив, що для його створення має бути ухвалено необхідне секторальне законодавство, яке дозволить запровадити в Україні нову модель управління відходами, що передбачає мінімізацію відходів та їх повторне використання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>