Як перевірити себе в реєстрі виборців

7fb6b3580ca0b32e9f8e88e6ad9b9e06На 29 квітня 2018 року Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів і міського голови Кілійської міської об’єднаної територіальної громади. До складу Кілійської міської об’єднаної територіальної громади увійшли наступні населені пункти району: Кілійська міська рада (місто Кілія), Лісківська сільська рада (село Ліски), Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Помазани).

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців даних населених пунктів звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх даних в Реєстрі, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати!

Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). На вказану  електронну адресу ви отримаєте відповідь.

Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу. При зверненні до відділу при собі необхідно  мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру (Леніна), 44, каб. №25 (ІІ поверх). Тел.: (04843) 4-35-97,  4-10-95.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Кілійської РДА 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>