Юлія Тимошенко: Кожен посадовець, який грабує народ, понесе відповідальність

apm3174-1-690x450Бездарні керівники держави, які грабують країну, що веде війну, після зміни влади понесуть за це відповідальність.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Вона зауважила, що окрім головного ворога – держави-агресора Російської Федерації – Україну нищать зсередини.

«Усередині країни війну проти нас ведуть бездарні, корумповані, абсолютно аморальні та безпринципні керівники держави, які не рахуються ні з війною, ні з тим жахливим станом, в якому живуть люди. Вони просто збагачуються. І вони за це будуть відповідати – буквально після того, як зміниться влада», – наголосила лідер «Батьківщини».

На переконання Юлії Тимошенко, країні не доведеться чекати, коли «черговий президент посадить, або не посадить трьох-чотирьох своїх друзів». Відновлення справедливості та покарання найбільших корупціонерів забезпечить нова Конституція, яка демонтує кланово-олігархічну систему і побудує дійсно демократичну країну.

«Нам потрібно покладатися на систему, де генеральний прокурор більше не буде кумом, сватом, братом черговому президенту, і він же відповідатиме за посадку високопосадовців. Як таке можливо? Нам потрібно, щоб у новій Конституції і генеральний прокурор, і загалом прокуратура формувалися незалежно від політичного класу, від президента, від Верховної Ради та урядів», – пояснила Голова партії.

За словами лідера «Батьківщини», необхідно встановити повний контроль і відповідальність над кожним посадовцем та чиновником, яких «можна буде зняти з посад, якщо вони не належним чином виконують покладені на них завдання».

Саме це і передбачає нова Конституція, яку за ініціативи Юлії Тимошенко розробили найкращі в країні фахівці та громадські діячі. Проект Основного закону новий президент без зволікань винесе на всеукраїнський референдум.

«Нова Конституція передбачає повну ліквідацію кланово-олігархічної моделі управління країною і перехід на реальну демократію, де всі гілки влади збалансовані та підконтрольні», – підсумувала лідер «Батьківщини».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>