Юлія Тимошенко: справедлива ціна на газ українського видобутку — 2550 грн за 1000 куб.м.

apm9671-1-690x450Юлія Тимошенко вимагає від Верховної Ради негайно скасувати урядову постанову про збільшення на 23,5% вартості газу для населення та наполягає на запровадженні мораторію на подорожчання газу українського видобутку.

Про це лідер партії «Батьківщина» заявила на Погоджувальній раді голів парламентських фракцій та комітетів.

Юлія Тимошенко наголосила, що  справедлива ціна на газ українського видобутку з урахуванням усіх видатків  та  30% рентабельності має становити 90 доларів США за тисячу кубометрів (близько 2 550 грн), замість 300 доларів, встановлених владою Порошенка.

Лідер партії «Батьківщина» обурена діями президента, який  довів українців до зубожіння, а сам збільшив за рік статки у 8 разів. Вона закликала народних депутатів не бути байдужими, бо в людей не  вистачає грошей на життя, адже тарифи забирають в них останнє: «Вони скоро будуть недоїдати через політику, яку проводить Порошенко!»

Юлія Тимошенко нагадала, що вже понад 130 рад усіх рівнів по всій країні закликали президента негайно скасувати антинародне рішення, у понад 200 громадах відбулися акції протесту.  Найбільш активними в питанні захисту українців виявились Київська, Херсонська, Хмельницька та Черкаська області.

Також,  лідер партії «Батьківщина» зазначила, що Президент Порошенко разом із делегованими країною-агресором РФ особами свідомо знищує вітчизняну вугільну галузь України. На сьогодні, практично припинена виплата зарплати гірникам, які працюють на державних шахтах.

Юлія Тимошенко також звернула увагу на те, що державні шахти не фінансуються, а з-за кордону завозять мільйони тонн вугілля і «на цьому заробляють відкат».

Зі свого боку заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько зазначив на брифінгу у парламенті, що влада цілеспрямовано перекреслює енергетичну незалежність України, не виплачуючи зарплати шахтарям і закриваючи шахти.

«Батьківщина» вимагає негайно погасити заборгованість із зарплати шахтарям, яка загалом становить 1,250 млрд грн, а також вимагає модернізації шахт.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>